Kobieta ukradła laptopa starszemu mężczyźnie. Zanim została zatrzymana zdążyła sprzedać laptopa w lombardzie

Mieszkanka Kędzierzyna-Koźla weszła do mieszkania 75-letniego mężczyzny, z którego ukradła laptopa. Policjanci szybko ustalili nazwisko kobiety, która zdążyła już sprzedać swój łup. Funkcjonariusze odzyskali jednak skradzione mienie i zwrócili je właścicielowi. Kobiecie grozi teraz do 10 lat więzienia.

Kilka dni temu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu odebrał zgłoszenie o włamaniu do jednego z mieszkań na terenie miasta. Skierowani na miejsce funkcjonariusze potwierdzili, że faktycznie doszło do włamania, a z mieszkania 75-letniego mężczyzny skradziono laptopa.

Jeszcze tego samego dnia nasi policjanci ustalili, że za kradzieżą z włamaniem stoi 29-letnia mieszkanka Kędzierzyna-Koźla. Funkcjonariusze odwiedzili kobietę w jej mieszkaniu. Okazało się, że zdążyła już sprzedać swój łup w lombardzie. Policjanci odzyskali skradzione mienie i zwrócili je właścicielowi.

W związku z popełnionym przestępstwem kobiecie przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi jej za to kara nawet do 10 lat więzienia. Dodatkowo 29-latka okazała się osobą poszukiwaną i była już wcześniej karana za podobne przestępstwa. Na decyzję sądu oczekiwać będzie w zakładzie karnym.

Policja Kędzierzyn-Koźle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *