4 kierowców straciło prawo jazdy na 3 miesiące za szybką jazdę. Zostali także ukarani wysokimi mandatami

Krapkowiccy policjanci zatrzymali 4 kierowców, którzy znacznie przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym. Wszyscy utracili możliwość korzystania ze swoich pojazdów na okres trzech miesięcy. Zostali również ukarani wysokimi mandatami. Pamiętajmy, że prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn tych najtragiczniejszych w skutkach wydarzeń.

Krapkowiccy policjanci regularnie kontrolują główne ciągi komunikacyjne na terenie naszego powiatu. Tylko wczoraj zatrzymali 4 kierowców, którzy znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Przypominamy, że jadąc dwukrotnie szybciej niż jest to dopuszczalne narażamy się nie tylko na wysoki mandat, punkty karne czy utratę prawa jazdy, ale realnie zagrażamy bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

Zatrzymanymi do kontroli drogowej okazali się być mężczyźni w wieku od 28 do 40 lat oraz 31-letnia kobieta. Każdy z nich został ukarany mandatem karnym w kwocie 1500 złotych, a stan ich punktów karnych wzrósł o 10. Teraz, przez najbliższe trzy miesiące nie będą mogli kierować pojazdami.

Apelujemy do wszystkich zmotoryzowanych – noga z gazu. Prędkość, to nadal jedna z głównych przyczyn tych najtragiczniejszych w skutkach wypadków drogowych. Pozwólmy sobie i innym bezpiecznie dojechać do celu!

Policja Krapkowice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *