Tragiczny wypadek na 266 km autostrady A4 – zderzyły się trzy ciężarówki. Nie żyje jeden z kierowców

W piątek 29 kwietnia o godzinie 11:56 do strzeleckich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem 3 samochodów ciężarowych na 266 kilometrze autostrady A4 na pasie w kierunku Katowic.

Do zdarzenia zadysponowano 6 zastępów straży pożarnej z JRG Strzelce Opolskie, OSP Wysoka, OSP Leśnica oraz Komendant Powiatowy PSP w Strzelcach Opolskich, zespół ratownictwa medycznego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Ratownik 23 HEMS Opole i policję.

Po dojeździe służb na miejsce i rozpoznaniu ustalono, że dwóch kierowców opuściło pojazdy o własnych siłach, a trzeci jest uwięziony w rozbitej kabinie.

Aby go uwolnić strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Niestety będący na miejscu lekarz stwierdził zgon.

Autostrada w kierunku Katowic jest zablokowana.

Przyczyny wypadku będzie ustalać policja pod nadzorem prokuratora.

Foto: Czytelnicy

5 myśl na temat “Tragiczny wypadek na 266 km autostrady A4 – zderzyły się trzy ciężarówki. Nie żyje jeden z kierowców

  1. Co za ciul ten peleton 80 na godz prowadzi? Albo będziesz się tak pieprzył do samej granicy itd,,, i nic innego na tym cb nie ma oprucz tego kupa wyzwisk. Kierowcy ciężarówek skończyli się 20 lat temu razem z Jelczami, dziś to dzikie chjeny, wściekłe, złe na cały świat. Wiecznie za wolno.

    1. Nie wiem gdzie pracujesz ale znajac zycie jako magazynier w amazonie. Nie wiesz jak wyglada zyci3 kierowcy jezdzacego na czas. Fajnie sie kur zamawia paczki kuouje cos przez internet czy idzie do sklepu apteki jak myslisz kto to wozi kierowcy sie spieszą bo maja awizacje nie chca garowac po kilka godzin bez sensu a pozni3j nie wrocic do domu. Fakt moge sie zgidzic za brak mózgu niektorych kierowców ale nie ponizaj kazdego. Bo sam lepszy nie jestes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *