Kierowca Volkswagena jechał za szybko. Okazało się, że był poszukiwany

Policjanci z ruchu drogowego wyjechali jednośladami na drogi naszego powiatu. W gminie Cisek sprawdzali, czy kierowcy nie przekraczają dozwolonych prędkości. Dla jednego z nich kontrola spowodowana zbyt szybką jazdą skończyła się zatrzymaniem. Okazało się, że 56-latek był poszukiwany i najbliższe dwa lata spędzi w więzieniu.

Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej drogówki rozpoczęli sezon motocyklowy i wyjechali jednośladami na drogi naszego powiatu. 12 kwietnia sprawdzali, czy kierowcy stosują się do obowiązujących ograniczeń prędkości w gminie Cisek. W Sukowicach zmierzyli prędkość osobowego volkswagena, którego kierujący poruszał się z nadmierną prędkością.

Podczas wykonywanych czynności mundurowi ustalili, że kierujący osobówką 56-letni mieszkaniec naszego powiatu jest osobą poszukiwaną za popełnienie przestępstwa oszustwa. W związku z tym mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do aresztu gdzie spędzi kolejne dwa lata. Natomiast za popełnione wykroczenie 56-latek został ukarany mandatem karnym.

Źródło: KPP Kędzierzyn-Koźle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *