Śmiertelne potrącenie pieszego na obwodnicy w Brzegu – mężczyzna w miejscu niedozwolonym przechodził przez jezdnię

Policjanci z Brzegu pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę wieczorem na obwodnicy Brzegu. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca mercedesa potrącił 51-latka, który w miejscu niedozwolonym przechodził przez jezdnię.

W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę, natomiast pieszym przypominamy o obowiązku korzystania z elementów odblaskowych po zmroku w terenie niezabudowanym.

2 kwietnia około godziny 20.10 na drodze krajowej 94 doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący mercedesem potrącił przechodzącego w miejscu niedozwolonym mężczyznę. Niestety 51-latek zginął na miejscu. Do późnych godzin nocnych, na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratury. Naszym zadaniem teraz jest ustalenie szczegółowych okoliczności tego tragicznego wypadku.

Foto: Policja Brzeg, glospowiatu24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *