Zmiany na stanowiskach komendantów w komisariacie przy ul Chabrów, w Ozimku i Dobrzeniu

Komendant Miejski Policji w Opolu – mł. insp. Rafał Drozdowski powierzył obowiązki nowym komendantom i zastępcom w jednostkach Policji podległych komendzie miejskiej.

Zmiany na stanowiskach komendantów dotyczą między innymi Komisariatu II Policji w Opolu. W związku z odejściem na uposażenie emerytalne dotychczasowego komendanta, powierzenie obowiązków na tym stanowisku otrzymał podinsp. Jan Pajączek (dotychczasowy zastępca komendanta komisariatu).  Natomiast Zastępcą Komendanta Komisariatu II Policji w Opolu został kom. Mieczysław Luty.

Komisariat Policji w Ozimku także ma nowego komendanta. Realizację zadań wynikających z pełnienia obowiązków na tym stanowisku, komendant miejski powierzył asp. sztab. Mirosławowi  Marciniakowi. Funkcjonariusz ten jest dobrze znany lokalnej społeczności, ponieważ dotychczas pełnił służbę na stanowisku kierownika dzielnicowych.

W Komisariacie Policji w Dobrzeniu zastępcą komendanta z dniem 1 luty br. został podkom. Waldemar Szyporta. Funkcjonariusz ten od ponad 20-lat związany jest z jednostką Policji w Dobrzeniu. Przez 16 lat służbę pełnił na stanowisku dzielnicowego, potem kierownika rewiru dzielnicowych. Ostatnie lata realizował zadania wynikające z jednoosobowego stanowiska Specjalisty ds. Prewencji.

Awansowanych funkcjonariuszom gratulujemy i życzymy wytrwałości i satysfakcji w realizacji powierzonych ich zadań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: