Pożar garnka z olejem przyczyną interwencji służb w Leśnicy. Kobieta w ciąży trafiła do szpitala

W poniedziałek 13 marca o godzinie 19:38 do strzeleckich służb wpłynęło zgłoszenie o pożarze w mieszkaniu budynku wielorodzinnego w Leśnicy przy ulicy Góry Świętej Anny.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że doszło do zapalenia się garnka z olejem.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji mieszkańców, wyniesieniu i ugaszeniu garnka z olejem oraz sprawdzeniu mieszkania czujnikiem wielogazowym pod kątem występowania tlenku węgla.

Druhowie udzielili także kwalifikowanej pierwszej pomocy kobiecie w ciąży, która źle się poczuła. Następnie została ona  zabrana przez ZRM do szpitala.

W działaniach brał udział zastęp z OSP Leśnica oraz zespół ratownictwa medycznego ze Zdzieszowic.

Foto: OSP Leśnica

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *