Wypadek na 233km autostrady A4 w kierunku Katowic – dwie osoby trafiły do szpitala

W czwartek 3 czerwca kilkanaście minut po godzinie 20:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na 233 kilometrze autostrady A4 w kierunku Katowic, w rejonie gminy Komprachcice.

Do działań zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej: dwa z JRG Niemodlin oraz dwa z OSP Komprachcice, a także policję i zespoły ratownictwa medycznego.

„Po dojeździe na miejsce potwierdzono zderzenie dwóch samochodów. Pojazdami podróżowały łącznie dwie osoby – kierowcy, którzy w wyniku zderzenia odnieśli obrażenia i zostali przetransportowani do szpitala” – przekazała nam kpt. Elżbieta Zalewska Dyżurna Operacyjna Stanowiska Kierowania Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Okoliczności zdarzenia ustala Policja.

🚒📰 Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! ☕
Relacjonujemy wydarzenia z Opolszczyzny rzetelnie i bez sensacji – jesteśmy tam, gdzie działają strażacy, policja i ratownicy.
Jeśli to, co robimy, ma dla Ciebie wartość – wesprzyj nas symboliczną kawą:
👉 https://buycoffee.to/opolskieratownictwo
Dziękujemy, że jesteście z nami! ❤️

Fot. Opolska Sieć Pomocy Drogowej